2023’de Poker Siteleri İçin En Güvenli Para Yatırma Yöntemleri

Canlı poker oynamayı seçtiğinizde, paranızın güvende olduğunu bilmek istersiniz. Neyse ki, şu anda canlı poker sitelerinin büyük çoğunluğu saygın, ancak her zaman üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir. Bu nedenle, bu yazıda şu anda mevcut olan en güvenli para yatırma yöntemlerini ele alacağız.

Paypal

Para ile marka itibarı ve uzman hizmeti düşündüğünüzde aklımıza ilk gelen isimlerden biri PayPal’dır. Harika müşteri hizmetleri sunuyorlar ve neredeyse hiç ücret almıyorlar. PayPal’a kaydolmak yalnızca birkaç dakikanızı alır ve bankanız ile canlı poker sitesi arasında ekstra bir güvenlik katmanı elde edersiniz.

paypal-yontemi

PayPal tüm cihazlarda çalışır ve para yatırma ve para çekme hızı neredeyse anında gerçekleşir. PayPal, canlı olarak en yaygın kullanılan ödeme yöntemidir ve tüm büyük poker sitelerinde kabul edilir.

Paypal Resmi Websitesi: https://www.paypal.com/tr/home

Kredi Kartı

Bu ödeme yöntemi çok popüler olmaya devam ediyor. Herkes esnek arkadaşlarını seviyor gibi görünüyor ve poker siteleri memnuniyetle kabul ediyor. İster Mastercard ister American Express kullanıyor olun, büyük poker siteleri size uygun olacaktır. Kredi kartlarını kullanırken hızlı ve güvenli bir işlem yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Birçok kişi kart bilgilerini telefonunda tutar.

Kredi kartı kullanımının ek faydası, kredi kartı şirketlerinin dolandırıcılık veya kayıpları araştırırken yaptıkları iştir. Hızlı hareket ederler ve yanlışları çoğu ödeme yönteminden daha hızlı düzeltirler.

Online poker için kredi kartı kullanmak kolaydır, sadece kredi kartı bilgilerini girersiniz; kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu (CVC) ile oynamaya hazırsınız.

Bitcoin

Birkaç yıl önce, Bitcoin ve genel olarak kripto para birimi neredeyse tabu olarak görülüyordu. Günümüze hızla ilerleyin ve yaygın olarak onaylanan ve birçok yerde kullanılan ana ödeme yöntemidir.

bitcoin-gorsel

Bitcoin kullanmanın ana avantajları anonimlik, işlem hızı ve ücret olmamasıdır. Bitcoin kullanmak oldukça basittir. Sadece bir e-cüzdan almanız, e-cüzdanınızda depolanacak bir miktar bitcoin satın almanız ve ardından BTC’ye izin veren bir poker sitesinde kullanmanız gerekiyor.

Bu ödeme yöntemini güvenli bulsak da, şu anda tüm poker sitelerinin BTC kabul etmediğini belirtmekte fayda var.

Skrill

PayPal gibi, Skrill de sizinle canlı poker sitesi arasında ek bir katman görevi gören üçüncü taraf bir işlemcidir.

Yirmi yılı aşkın bir süredir varlar ve canlı poker siteleri için saygın ve güvenilir bir para yatırma yöntemi olmaya devam ediyorlar. Skrill kullanmanın faydaları, paranın anında hesabınıza geçmesi, poker sitelerinin bankacılık bilgilerinize erişememesi ve son olarak uygulamanın harika olmasıdır.

Skrill ile ilgili küçük bir sorumluluk reddi beyanı, poker siteleri için en güvenli para yatırma yöntemlerinden biri olmasına rağmen, işlemlerle ilgili ücretlerin olmasıdır. En sevdiğimiz para yatırma yöntemi değiller ama kart bilgilerini girmek istemiyorsanız bir alternatif.

Banka Kartı

Poker siteleri için bir başka güvenli para yatırma yöntemi de banka kartı kullanmaktır. Hepimiz bunlara sahibiz ve bir şeyler için ödeme yapmanın harika bir yolu. Bazıları için, kredi kartı şirketlerinin uyguladığı geri ödemeler ve masraflar nedeniyle kredi kartı kullanmak aforozdur. Bu sizseniz, neden bunun yerine banka kartınızı kullanmıyorsunuz? Para kartınızdan anında çekilir ve para çekme işlemleri de genellikle hızlı bir şekilde işlenir. Türkiye’deki popüler bankalar;

  • Adabank A.Ş.
  • Akbank T.A.Ş.
  • Anadolubank A.Ş.
  • Fibabanka A.Ş.
  • Şekerbank T.A.Ş.
  • Turkish Bank A.Ş.
  • Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
  • Türkiye İş Bankası A.Ş.

Texas Hold’em Questions’da incelediğimiz tüm siteler banka kartlarını kabul ediyor. Tek dezavantajı (bazıları için) kart detaylarının bir poker sitesine girilmesidir. Büyük poker sitelerinin güvenli ve emniyetli olduğu güvencesine rağmen, kart bilgilerini canlı olarak girmekten korkanlar her zaman olacaktır. Onlar için bu makaledeki diğer para yatırma yöntemlerinden birini kullanmanızı öneririz.