Mutlaka Okunması Gereken 5 Poker Kitabı

Poker Kitapları

Herhangi bir ilgi veya hobi gibi, okumak ve konuyla ilgili bilgi edinmek, alandaki uzmanlığınızı artıracaktır. Aşağıdaki kitapların listesi, iyi poker oynamak için şiddetle tavsiye edilen kitaplardan sadece birkaçıdır. Etrafınıza bakarsanız bazı harika kumar kitapları ve yazarları ve ucuz fiyatlar var.

Kimberly Farmer’ın fotoğrafı

Doyle Brunson’dan Süper Sistem

Harika bir kitap, her poker tutkunu okumalı. Günümüzün oyuncularına hem canlı hem de canlı olarak yardımcı olan zamansız bir kitap. Farklı bir dönem olmuş olabilir, ancak Dolly’nin söylediklerinin çoğunun arkasındaki ilkeler, özellikle agresif bir şekilde oynamak, hala geçerli.

Profesyoneller gibi poker oynayın Phil Hellmuth Jr

Phil’in maskaralıkları hakkında ne düşündüğünüzü düşünün ama burada harika bir kitap yazmış. Bu kitap, turnuva oyunlarını geliştirmek isteyen oyuncular için zorunludur. Phil 15 WSOP bileziği kazandı, bu yüzden konuştuğunda insan dinlemelidir…..tv’de sızlanmıyorsa tabii ki o zaman sadece gülün.

Ace on the River: Gelişmiş Poker Rehberi, Barry Greenstein

Barry bu kitapta diğer yazarların girmediği derinliklere iniyor. O, poker tutkunlarının sadece bazı oyun teorilerinde değil, her açıdan daha iyi olmalarına yardımcı oluyor. Bu kitabı ne kadar tavsiye etsem azdır. Resimler de ek bir bonus.

Detay: https://www.goodreads.com/book/show/235410.Ace_on_the_River

Gus Hansen tarafından ortaya çıkarılan her el

Bu kitabı seviyorum, Aussie Millions’ı oynarken Gus’ın düşüncelerinin yolculuğunu deneyimleyin. Bu dahi ama bariz “deli”nin nasıl çalıştığına dair bir içgörü elde etmek inanılmaz. Mükemmel okuma ve bunu birçok kez kolayca okuyabilir. Bu kitap diğerlerinden farklı ve pahalı bir canlı turnuva oynamanın nasıl bir şey olduğunu el ele gösteriyor.

Dan Harrington tarafından Holdem’de Harrington

Her iki Harrington kitabı da harika ve herhangi bir limitsiz holdem turnuvası oyuncusu için gerekli. Teori ve içgörü ile zihninize doğuştan kazınacak ve sizi geliştirecek paha biçilmez tavsiyeler. Ünlü M’yi tartışırlar ve turnuva oyuncusunu kısa yığınlarla nasıl oynanacağı konusunda eğitirler.